ערכת בידור ניידת לטיול באירלנד (או איך להעסיק פעוטה נמרצת בלי לארוז את כל הבית)

ערכת בידור ניידת לטיול באירלנד (או איך להעסיק פעוטה נמרצת בלי לארוז את כל הבית)

כשרוני הייתה בת שנה ושמונה נסענו לטיול משפחתי באירלנד.מי שאי פעם טס עם ילדים יודע שכדי להנות – צריך קודם כל לא לקרוא לזה "חופש" אלא "טיול" ולדעת שדברים לא ילכו תמיד לפי התכנית. בואו נודה באמת – הילדים מכתיבים את התכנית. אז אנחנו קיבלנו את זה באהבה ונסענו עם מסלול טנטטיבי בלי להזמין מקומות לינה (חוץ מהראשון ביותר) ובלי אכזבות כשדברים לא הסתדרו לפי הציפיות.

אמת לאמיתה – הטיול היה מדהים! אירלנד היא מדינה עם קסם מיוחד. והילדה הייתה מלאך, בחיי. לא יכולתי לבקש טיול משפחתי יותר טוב מזה.

אבל שלא תחשבו שמטרת הפוסט היא לשכנע אתכם שאין שום קשיים בלטוס עם קטנטנים, והנה הקושי העיקרי שהיה לנו: מסעדות.
בדרך כלל מגיעים לשם במצב רעב מתקדם ושלב אחד לפני לכרסם את העוגיות העבשות שנשכחו באוטו לפני כמה ימים. מושיבים את הילדה בכסא אוכל מיוחד, מזמינים מהר מהר ומחכים בקוצר רוח שיביאו לנו את המנות. אממה – לילדה יש תכניות אחרות. ממש לא מעניין אותה לשבת בכסא ולאכול (השלב הזה היה ונגמר כמה חודשים לפני זה). ואם לא משחררים אותה לחופשי – מהר מאוד מגיע שלב הפאדיחות והריכולים על ההורים הנוראים האלה שמביאים פעוטה למסעדה ולא יכולים "לשלוט" בה (כן כן, בהצלחה לכם עם זה כשיהיו לכם ילדים).

בכל אופן, מזל שחשבתי מראש על העניין הזה והספקתי לפני הנסיעה לתפור את הדבר החמוד הבא:

זה מן קלסר קטן עם מקומות לטושים ולמחברת. מאחורי המחברת דחפתי גם כמה דפי מדבקות שהצילו אותנו לא פעם ונתנו לנו 10 דקות מבורכות של שקט בזמן שאנחנו טורפים את המנות.

התפירה הייתה לפי ההדרכה הזאת למי שמעוניין בערכה משלו.

ממליצה לקחת סטים כאלה לנסיעות/טיולים או סתם שיהיה בתיק למקרה שתצטרכו קצת הפסקה מלרוץ אחרי פעוטות אנרגטיים.

אם אהבתם את הפוסט – אשמח לשמוע.

ביי!

 2 thoughts on “ערכת בידור ניידת לטיול באירלנד (או איך להעסיק פעוטה נמרצת בלי לארוז את כל הבית)”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *