פורים 2018 – שרדתי אותך!

פורים 2018 – שרדתי אותך!

חג פורים, חג פורים, חג מלחיץ טילים להורים.

לפחות להורים כמוני, שכל  שנה מתכננות חודשיים מראש, ואז נתקעות, נלחצות, משנות את דעתן, יוצאות לקניות של חומרים, משנות את דעתן שוב, יוצאות לקניות חומרים שוב, סומכות על הפינטרסט, מתאכזבות מהפינטרסט, תופרות הכל יומיים לפני עם ים תסכול והבטחות לעצמי ששנה הבאה אתחיל 3 חודשים מראש (כן, בטח).

דוקא השנה רוני הקלה עלי, כי היא רצתה להיות דינוזאור. הזמנתי לה מלא תחפושות מדוד עלי (בלי קשר לפורים…הילדה מתחפשת כל יום) ובמשך חודשים היא עמדה בהחלטתה להיות "דינוזאור שיפחיד את כולם בגן".

 

אמרתי לעצמי – אין בעיה, תחפושת אחת פחות לתפור.

למאיה החלטתי להכין תחפושת של תוכי צבעוני. במקרה יצא שהיה לי כבר טייץ אדום בשבילה, והתלבטתי איך להכין את השאר. בהתחלה חשבתי להכין כנפיים בנפרד (שזה מה שאכן הכנתי, אבל בסוף חיברתי אותן לסווטשירט).ההכנה של הכנפיים לא הייתה קשה, והאמת שהיה אפשר להכין אותן בלי לתפור כלל כי לבד ודבק חם זה שילוב מנצח. אבל הרגשתי יותר ביטחון בתחפושת תפורה. מה שכן  התהליך הממש פשוט הזה לקח שעות (!!) להכין.

 

את המקור והעיניים עדיף היה לעשות על כובע, אבל ידעתי שאין סיכוי שמאיה תסכים לחבוש כובע וישר תוריד אותו. אז חיברתי את המקור והעיניים לקפוצ'ון של הסווטשירט, סגרתי את השרוך וככה זה החזיק לפחות כמה דקות של צילומים.

 

 

למה בכלל חיפשתי אותן לחיות? כי השנה ממש רציתי תחפושת משפחתית. בסוף הרעיון שהגענו אליו היה "חיות בסרט" (כן, כמו הביטוי). אני מזמן פינטזתי על תחפושת של איילה, ראיתי טוטוריאלס של איפור ביוטיוב, כל מני קשתות עם קרניים ואזניים. בסוף זאת התחפושת הכי מאולתרת שהכנתי, שרובה יצאה מדמיוני בהתאם לחומרים שהיו לי בבית. אבל וואלה, בתחפושת הזאת – האיפור עושה את כל הרושם. אז אחרי שעה מול המראה עם יוטיוב צמוד – זה מה שיצא! אגב שתי התמונות צולמו בימים שונים, הייתה תחרות תחפושות בעבודה, התחפשנו להפנינג ביום אחר (גם בעבודה) ואז פעם שלישית לצילומי פורים (כבר אמרתי שיצאה לי הנשמה בחג הזה, נכון?).

 

דוד התחפש לפנדה (לא מתוך רצון כמו מתוך חוסר זמן וברירה). אבל בסוף הוא נכנס לדמות, מצא לעצמו במבוק, ועשה קונג פו פנדה (שקצת עלתה לו בבריאות).

 

 

היה חג מתיש אך כיפי במיוחד. לא פרסמתי פה תמונה משפחתית של כולנו עם פופקורן כי אני לא מפרסמת תמונות של הילדות.
אבל חייבת לתת קרדיט לצלם שלנו יוסי אלטרמן, שמעבר להיותו צלם מוכשר היה פשוט מדהים בלגרום לבנות לשתף פעולה. שזה כישרון לכשעצמו! נסיעה לצילומים שהתחילה בבכי, תיסכול ועייפות, נגמרה בחיוכים, ריצות ותמונות מעלפות.

הולכת לנוח שבוע מכל החגיגות האלה (NOT). ביי!4 thoughts on “פורים 2018 – שרדתי אותך!”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *