קשיי התאקלמות והמושב שמרכך את הנחיתה

קשיי התאקלמות והמושב שמרכך את הנחיתה

וואו כמה זמן עבר מאז הפוסט האחרון…אשמה. אשמה.

ההסברים כבר מוכנים: מעבר דירה וההסתגלות של הבנות שלי לגן.

הייתי במערבולת אטרף. הזנחתי הכל: ספורט, יצירה, חיפוש עבודה. הרגשתי שהכל גדול עלי ומאיים. שאין לי זמן לכלום. אבל תכלס זה היה רק תירוץ. כי זמן אין אף פעם. צריך לחפש אותו בצורה פעילה, ולהקדיש אותו.
כל כך רציתי להשתלט מהר על כל משימות הסידור והעיצוב בדירה החדשה , הייתי כמהה להרגיש "בבית". אך המשימות נמרחו, התרבו בקצב מסחרר וזה הכניס אותי למעגל מעצבן של חוסר עשיה–באסה–חוסר עשיה כתוצאה מבאסה.

חיפוש העבודה הייתה המשימה המאיימת ביותר. כן, אני רוצה לצאת לעבוד, אני מוכנה. אבל אני לא אחזור לעוד עבודה שלא מתאימה לי, לא עשיתי את כל השינויים האלה בחיי רק כדי לחזור אחורה. אז התייעצתי, דיברתי, חפרתי, ביררתי. ואני עוד עמוק בתוך זה. אבל כבר ברור לי שזהו, סוף סוף הבנות בגן (אחת לחצי יום, כי אני עדין בקשיי גמילה) ואין יותר תירוצים ולא דחיינות. צריך להתחיל לתקתק משימות לפני שאחזור לעולם העבודה העמוס והמעייף (ובתקווה הפעם שגם הכיפי והמספק).

אחד המקומות האהובים עלי בכל דירה שאי פעם גרתי בה – היא המרפסת. אנחנו אוהבים לשבת בה אחרי שהבנות הולכות לישון, לשתות קוקטיילים/בירות ולפטפט על שטויות. השיחות הכי טובות שלנו הן תמיד במרפסת. אז בניגוד לכל הגיון עיצובי החלטתי שאחד הדברים הראשונים שאני משקיעה בו – הוא עיצוב המרפסת. קנינו צמחים (אני כל כך אוהבת משתלות!), כיסיתי את השולחן במפה ששוכבת אצלי כבר 6 שנים בארון, והכנתי מושב מרופד לספסל.

היו מספר שיקולים לביצוע הפרוייקט הזה: התכנית הראשונית הייתה לקנות ספוג ולהכין לו ציפה מבד בשיטת המעטפה, ככה שאפשר יהיה להוריד ולכבס. אך הפעם עשיתי משהו אחר לגמרי כי הספסל עצמו נסדק והיה דרוש קצת מעבר לריפוד כדי שהסדק לא יתרחב. החלטתי להכין מושב שמהודק לדיקט.

רק העברתי את המושב למרפסת ורוני כבר עשתה בקרת איכות.

אז אמנם הדירה עוד לא מרגישה לי "בית", אבל המרפסת כן, וגם זה משהו…

עד לפעם הבאה!

Save

Save

Save

Save4 thoughts on “קשיי התאקלמות והמושב שמרכך את הנחיתה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *